День Збройних сил України

Дата: 06.12.2021 14:26
Кількість переглядів: 76

6 грудня з нагоди відзначення Дня Збройних сил України в Новозлатопільському НВК були проведені заходи, спрямовані на виховання глибоких патріотичних почуттів, формування активної громадянської позиції щодо єдиної цілісної держави та захисту її кордонів.

Першокласники виготовили поробки "Оберіг для військового" (класовод Волока С. І.).

Класні керівники провели тематичні години  спілкування "Є така професія - Батьківщину захищати", "Минуле і сьогодення української армії", "Збройні сили України".

Тематичний урок для учнів 10-11 класів з предмету Захист України "Свято доблесті та мужності" провів Пелешак В. В..

Військово-спортивні змагання для учнів 5-9 класів, присвячених Дню Збройних сил України "Сила і міць держави", підготувала і провела педагог-організатор Тернова А. С.