День толерантності

Дата: 16.11.2021 14:54
Кількість переглядів: 96

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів активної життєвої позиції, суть якої полягає не стільки в тому, щоб терпіти чужий спосіб життя, поведінку, звичаї, почуття, думки, ідеї або вірування, але охоче визнавати та приймати поведінку, переконання і погляди інших людей, які відрізняються від своїх власних. Тому з цією метою у Новозлатопільському НВК був проведений ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ.

Впродовж дня робота вчителів, класоводів, класних керівників та соціального педагога школи була спрямована на формування в учнів поваги до інших людей, їхніх думок. Так для учнів 8-11 класів була проведена година спілкування "Планета толерантності". Учні 5-11 класів створили ланцюжок толерантності, а для учнів 1-4 класів старшокласники виготовили браслети «Всі ми різні, але рівні».

Не обійшов стороною і бінарний урок з математики у 5 класі. пов'язаний з днем толерантності.

День толерантності пройшов активно, весело, творчо та толерантно!