ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОБРОТИ

Дата: 15.11.2021 17:30
Кількість переглядів: 62

Доброю традицією для багатьох країн стало щорічне святкування 13 листопада Всесвітнього дня Доброти .Цілі і завдання цього свята – надихати людей на добрі справи і сприяти поліпшенню життя у світі за допомогою добрих вчинків. Здобувачі освіти початкової школи долучилися до цього свята.Соціальний педагог Ремига Т.М. провела  виховний захід « Добро починається з тебе». Діти  говорили про доброту,які риси притаманні добрій людині,чи потрібно робити хороші вчинки. Після цікавого спілкування заповнили «Чек-лист 20 добрих справ»,виготовили «Ромашку  доброти”, переглянули мультфільм « Просто так», створили колаж «Дерево добих справ», вибрали  «Міс Доброту початкової школи»